Odchudzająca dieta TOTO


Globalna "dieta TOTO"
To jest najbardziej skuteczna dieta w czasach szerzącej się "demokracji", sprowadzonej do dwóch bezgranicznych wolności: jedzenia bez umiaru i dostępności do gier hazardowych. W czasie stosowania tej diety chudnie się systematycznie, a jednocześnie maleją nasze wydatki i rosną nasze oszczędności. Dieta nie wymaga stosowania żadnych suplementów. Stosujemy ją od poniedziałku do piątku.
W sobotę i w niedzielę wracamy do regularnego nałogu grillowania weekendowego.
Dieta jest szczególnie polecana dla grubasów, którzy również są nałogowymi skrobaczami "zdrapek", na które wydają olbrzymie sumy pieniędzy. Dieta TOTO leczy równolegle oba uzależniania. Przystępujący do programu diety TOTO ustala stałą stawkę na codzienny posiłek, może to być suma 10 złotych lub 20 złotych dziennie, jakie zamierzamy wydać na dzienne posiłki.
Z tym stanowczym postanowieniem przystępujemy do odchudzania.
Po wypiciu porannej herbaty idziemy do najbliższego sklepu i kupujemy zdrapki za 10 złotych lub 20 złotych w zależności od wagi naszego ciała. Następnie sprawdzamy, czy zdrapka przynosi nam wygraną, czy informację, że "nic nie wygraliśmy". Jeżeli nic nie wygraliśmy, to tego dnia nic nie jemy. W dniu "przegranym w zdrapki lub lotto", możemy pić tylko czystą wodę w dużych ilościach.
Powtarzamy próbę wydrapywania wygranej codziennie, przez pięć dni w tygodniu. Wygrywamy, to jemy regularny posiłek, nie wygrywamy to pijemy tylko wodę. Na efekty tej diety odchudzającej nie musimy długo czekać.
Po paru tygodniach mamy linię węgorza i duże oszczędności
w wydatkach na jedzenie i na zdrapki, które wcześniej kupowaliśmy w ilościach hazardowych. Dla stosujących " dietę TOTO" czekają, raz na jakiś czas, niespodzianki
w postaci wygrania kilku złotych. W tym dniu jesteśmy zwolnieni od picia wody i możemy poznać ogromną przyjemność obżerania się przez cały dzień. Dieta przynosi ogromne korzyści uzależnionym od hazardu, a jednocześnie przywraca nam znakomitą sylwetkę i rozum, który gubimy obżerając się i wydając ogromne sumy na hazardowe złudzenia o bogactwie. Dieta jest zgłoszona do Urzędu Patentowego.
Pomysłodawca tej diety dopuszcza jednak wolność jej używania w krajach globalnego hazardu, zwanego dla zmyłki demokracją.

autor zgłosznia patentowego: Wojciech K. Borkowski

drukuj Wersja do druku